Maичка со Ваше лого

0 star rating

Регуларна цена 1,000.00 мкд.

Вклучено ДДВ

Маичка по нарачка со ваш дизајн/слика или лого. Дизајнот испратето го на artizammk@gmail.com

Достапни во S, M, L, XL и XXL.

• 100% Памук
• Квалитетна штампа
• Unisex

Достапни се повеќе бои, на Ваш барање Ви испраќаме палета на бои.

Плаќање авансно на про-фактура.


}