Metallica Дуксер

0 star rating

Регуларна цена 1,600.00 мкд.

Вклучено ДДВ

Артизирај се со дуксер на твоите омилени изведувачи.

Поради ограничената количина, дуксерот може да се нарача во сите величини. Од S до 4XL. Испратете e-mail со вашата нарачка на: artizammk@gmail.com

• 100% Памук
• Квалитетна штампа
• Unisex


}